Pronájmy dodávek za pusu

Služby

Dodávky jsou univerzální auta, se kterými odvezete doslova všechno, na co pomyslíte. Pokud se Vám však Vaše dodávka porouchá a musí do servisu, nezbývá Vám, než si půjčit náhradní auto, na dobu, než se opraví Vaše. Půjčovna dodávek Praha, Vám poskytne mnoho dodávek na půjčení a to za velice příjemné ceny a čas, který si budete přát.

Dodávka (8)

Tato firma se zabývá pronájmem dodávek a jiných velkých vozů už dlouhé roky a má ty nejlepší zkušenosti. Svoje vozy půjčuje na krátký i dlouhý pronájem. Na prvním místě je pro ně vždy zákazník a dbají vždy na jeho spokojenosti. Při každém vrácení proto probíhá kontrola auta, aby další zákazník měl auto vždy v čistotě a také pojízdném stavu. Mimo to taky drží jedny z nejnižších ceny na trhu a vždy je auto dodáno s plnou nádrží. Mezi další služby, které firma k autu poskytuje, patří parkování zdarma v místě areálu, Po domluvě lze vyzvednout Vaší maličkost a samozřejmě havarijní pojištění s asistencí a zákonné pojištění.

Dodávka (7)

Dále firma půjčuje také přívěsy, ty si můžete půjčit samotné, nebo společně s dodávkou. Lze je řídit s řidičským průkazem B a všechny přívěsy jsou v perfektním stavu. Na webových stránkách se můžete podívat na podrobně rozepsaný ceník a to jak u přívěsů, tak u dodávek. U každého auta je zvlášť rozepsaný základní popis, jako je nosnost a rozměry. Pronájmy jsou zde rozepsány za pronájem hodinový, ale i měsíční. Ke každé dodávce si navíc můžete zdarma zapůjčit rudl, navigaci, nebo třeba stěhovací popruhy, se kterými budete dostatečně zajištěný náklad.

Firmu lze samozřejmě oslovit po telefonu, nebo můžete využít kontaktní formulář, kde doplníte základní informace. Pokud tedy přemýšlíte, čím nahradit Vaší dodávku, která je v servisu, tak neváhejte a oslovte tuto firmu. Nejen, že budete s jejich službami spokojeni, ale určitě je využijete i do budoucna a doporučíte je svým přátelům a rodině.